Megoldott

Szemetes a hídkorlátnál

Frissítés 2023.03.02.: A bejelentő újabb jelzése: "2023-03-01 este ugyanúgy lógott, ahogy a képeken is februárban..."

----

Az Erzsébet hídi 5-ös busz megállójában a zöld szemeteskuka a hídkorlátnak van támasztva, leeshetett a helyéröl. A korlánál a buszra várakozók mellette ácsorognak. Kérném visszahelyezését.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Jane Haining Rakpart

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edény rögzítését munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/117437/szemetes-a-hidkorlatnal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    2023-03-07 este

    ugyanúgy lógott, ahogy a képeken is februárban...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Erzsébet hídi 5-ös busz megállójában a zöld szemeteskuka a hídkorlátnak van támasztva, leeshetett a helyéröl. A korlánál a buszra várakozók mellette ácsorognak. Kérném visszahelyezését."-ról "Frissítés 2023.03.02.: A bejelentő újabb jelzése: "2023-03-01 este ugyanúgy lógott, ahogy a képeken is februárban....

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztos nem szeret a korláton lenni.
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    2023-03-01 este ugyanúgy lógott, ahogy a képeken is februárban...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szenográdi Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülékes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg szemét a vízparton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes áthelyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére