Megoldott

Ismét balesetveszélyesen elfoglalt járda

A pesterzsébeti kerékpáros fejlesztésekhez kapcsolódóan ismét sikerült teljes szélességében elfoglalni a járdát ezzel ugyancsak veszélyeztetve a gyalogosokat.
Miért nem lehet az egyik forgalmi sávot lezárni ez idő alatt? Vagy ha szükséges ott állni legalább tájékoztatnák a gyalogosokat hogy merre kerüljenek.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 32

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XX. ker. Helsinki út 32. előtti járdaszakasszal kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük bejelentését, a fenti csomópontban a XX. kerületi kerékpáros
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fábián Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés egyébként már tárgytalan, mert a beruházás többé-kevésbé elkészült
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére