Megoldott

Kidőlt reklámtábla

Az Örs vezér tere nyilvános mosdójához vezető lépcső mellett egy tábla erősen megdőlt. A reklámtábla kidőlve, papírcafatokkal elég igénytelen a téren.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00117114 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jelzett lakossági ingyenes hirdetőtábla leszerelése megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szenográdi Réka hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, melyik kép sérült, de akkor csatolom mind újra
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Réka!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt egyik képed megsérült, emiatt nem lehet megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre kü...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Szenográdi Réka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótéri játék hibája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret és sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére