Megoldott

Lomis tábla

Önarcképpel ellátott "közterületfoglalási tábla" lóg a Villányi út 95. előtt már jó hosszú hónapok óta.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 95

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték. Bár valószínűleg nem sokáig lesz üres a fa, jön az idei lomtalanítás.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "lomis tábla"-ról "Lomis tábla"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. február 22., szerda 12:51
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére