Megoldott

Széteső balesetveszélyes lépcső!

A békásmegyeri HÉV aluljáró Heltai Jenő Tér felőli lépcsőjén a felső lépcsőfok középen a szétesés határán van. Nagyon balesetveszélyes, az itt lakók nevében kérem a lehető leghamarabbi javítást! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00116828 számú bejelentésben szereplő Békásmegyeri gyalogos aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemelt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Budapest Közút Zrt.
    Ügyfélszolgálat vezetőjének

    Megküldöm Önnek, a „Járókelő.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég szomorú. Amúgy itt lehet a közterület felügyelet felé kellett volna jelezni, mert ők szojtak intézkedni jobban ilyen esetekben.
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. február 24-én este 17-körül észleltem a helyszínen hogy a kb 30-40 kg-os márvány lépcsőburkolatot semmi nem tartja, előre van már csúszva 2 cm-t, ha a szélére lép az ember , akkor billenni ke...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy Olivér bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére