Megoldott

Eldugult esőelvezető

A XI. kerületi Háromszék u. és Sasadi út sarkán feltehetőleg eldugult a felszíni esőelvezető csatorna. Nagyobb esők alkalmával megtelik, kiönt, és az eső elálltával is napokig tartja a felgyülemlett vizet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 89

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfél!
    A 00116724. sz. megkeresésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    üdvözlettel
    Bruckner Alíz
    asszisztens
    XI. ker. Polgármesteri Hiv.
    Közlekedési O.

    ________________________________
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Budai István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bikás parki csap folyamatosan folyik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bikás Park II (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közmű berendezés a Budaörsi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére