Megoldott

Rossz állapotban a fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.02.14
Budapest Közút válasza:
A X. kerület, Kerepesi út-Albertirsai út előtti járdán, a gyalogátkelőnél, a sérült kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
................
Tisztelt Illetékes!

XIV. kerületben a Kerepesi út és az Albertirsai út kereszteződésben van ez a láthatóan rossz állapotban lévő forgalomtechnikai fedlap. Lehetőségeikhez mérten ütemezzék be a cserét, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Közben elkészült, köszönöm a gyors intézkedést!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! XIV. kerületben a Kerepesi út és az Albertirsai út kereszteződésben van ez a láthatóan rossz állapotban lévő forgalomtechnikai fedlap. Lehetőségeikhez mérten ütemezzék be a cserét, köszönöm!"-ról "Frissítés 2023.02.14 Budapest Közút válasza: A X. kerület, Kerepesi út-Albertirsai út előtti járd...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A X. kerület, Kerepesi út-Albertirsai út előtti járdán, a gyalogátkelőnél, a sérült kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lassan beszakadó MVM földgáz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem folyik le a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laci Papp
    Illetékes: Budapest Közút
    Állatkert (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére