Megoldott

Kelenföldi kukák állapota

FRISSÍTÉS 2023. 03. 13.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését. A Budapest Közút Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a Budapest Főváros Önkormányzatával történt egyeztetést követően a hulladékgyűjtő edények cseréjét a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. (FKF Köztisztasági Divízió, Köztisztasági Igazgatóság) fogja elvégezni, melynek dátumáról nem rendelkeznek információval.

A mielőbbi megoldás érdekében, kérjük, hogy a bejelentést a megnevezett illetékesnek továbbítsák.

Köszönjük az észrevételt. Kérjük, fogadja el a Budapest Közút Zrt. válaszát.

_________________________

FRISSÍTÉS 2023. 02. 15.

MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. válasza:

Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 116630 sz. megkeresésben foglaltakra, a MÁV Zrt. illetékes területi szervezeti egységének állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy Budapest-Kelenföld állomáson az aluljárók üzemeltetője a BKK, így a probléma kezelése (hulladékgyűjtők cseréje) is a BKK feladata.
__________________________________________________

Kedves Illetékes!

Napi szinten használom a kelenföldi aluljárót és mindig elborzadok, hogy a lassan 9 éve kirakott kukáknak nincs gazdája.

Mindegyik szörnyen néz már ki. Sajnos ez az aluljáró is lezüllött egy Nyugati pályaudvar vagy Örs vezér téri szintre, de KöKi-t is utóléri egyhamar.

Kérem az illetékeseket, hogy végezzék el a mára időszerűvé vált kukák cseréjét. Nem gondolom egyébként, hogy közterületen szükséges a szelektív válogatás. Gondolom mennyire van szelektíven válogatva. Sehogy.

A tisztább, rendezettebb fővárosért, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Csan ugye ez nem szelektív.
    Persze értem, hogy nálunk ez nem működik. Egy flakont sem képes senki összenyomni. :(
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    És falra szerelt! 10/10. Olyan szimpla ez a zöld kuka, de ezerszer jobb mint a sok dizájnnak szánt kuka.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott, végre az összes elrohadt szemetes ki lett cserélve standard zöld kukára. Köszönöm!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy hamarosan sor kerül a tárgyi edények cseréjére, a terület felmérése már folyamatban van.
    A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes! Napi szinten használom a kelenföldi aluljárót és mindig elborzadok, hogy a lassan 9 éve kirakott kukáknak nincs gazdája. Mindegyik szörnyen néz már ki. Sajnos ez az aluljáró is lezüllött egy Nyugati pályaudvar vagy Örs vezér téri szintre, de KöKi-t is utóléri egyhamar. Kérem az illetékeseket, hog...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0008063/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00116630

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A Budapest Közút Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeknek a dizájnkukáknak beltéren van értelmük. A közeli Etelében, vagy az Arénában is mindig rendezettek, hiszen kb. 1-2 óránként ürítik, takarítják, beltéren vannak. Itt 9 éve senki át sem törölte,...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy örök körforgás. Láttam már vagy 6 bejelentést és mind elakadt hogy kinek is kéne cserélnie. Nem hiszem hogy ne lehetne legalább 1 tucat FKF szemetesre lecserélni őket. Van belőlük bőven a raktá...
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 116630 sz. megkeresésben foglaltakra, a MÁV Zrt. illetékes területi szervezeti egységének állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére