Megerősítésre vár

Raktár utcai aluljáró, vízelvezetés, síkos lépcső

FRISSÍTÉS 2023.02.16.
A bejelentő hozzászólása: Tisztelt Szolgáltatók!

Köszönöm a válaszokat, de a probléma nem oldódott meg. Jelenleg valóban nem csúszós a lépcső, ugyanis két hete száraz idő van, és az vagy felszáradt, vagy már az emberek elhordták a lábukkal a vizet, így a lépcsőre sem hordáj fel. Ettől függetlenül a vízelvezető rács alatt még ma is állt a víz, nem vezeti el a vizet., tehát a duguláselhárítás nem történt meg. Kérdésem csak annyi lenne, hogy a dugulás elhárítás azért meg fog történni, vagy a következő nagy eső után a probléma újra kiújul?

----

Frissítés 2023.02.14
Budapest Közút válasza:
vízelvezető rendszer dugulás elhárításáról gondoskodunk, azonban a lépcsők és egyéb járófelületek síkosság mentesítése a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divízió feladata.
A probléma orvoslásával kapcsolatban javasoljuk Őket megkeresni szíveskedjenek.
.......................
Tisztelt Járókelő!

A Raktár utcai aluljáró keleti lejáratánál a lépcső alján a vízelvezető el van tömődve, ezért nagyobb esőzés után megáll a víz. Ez esőben is elég kellemetlen, kisebb gyerekek nem tudnak a hatalmas tócsán átkelni, de most hogy a pénteki esőzés után megérkezett a fagy, és a víz nem lett eltakarítva, az emberek a lábukkal felhordják a lépcsőre a vizet, ami rögtön lefagy foltokban. Kisgyermekeseknek és időseknek nagyon balesetveszélyes. Kérem, hogy a probléma megoldásában segítsenek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Raktár utca

Hozzászólások

  • Molnár Barbara hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Jarokelő! Véleményem szerint nem történt meg a vízelvezető kitisztítása, de két hete nem jártam arra felé.

    Üdvözlettel, Molnár Barbara
  • Molnár Barbara visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Budapest Közút Zrt. már megválaszolta kérdését: „A vízelvezető rendszer dugulás elhárításáról gondoskodunk…” A BKM Köztisztasági Divíziójának munkatársai ped...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.02.14 Budapest Közút válasza: vízelvezető rendszer dugulás elhárításáról gondoskodunk, azonban a lépcsők és egyéb járófelületek síkosság mentesítése a BKM Nonprofit Zrt. FKF Köztisztasági Divízió feladata. A probléma orvoslásával kapcsolatban javasoljuk Őket megkeresni szíveskedjenek. ....................

  • Molnár Barbara hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szolgáltatók!

    Köszönöm a válaszokat, de a probléma nem oldódott meg. Jelenleg valóban nem csúszós a lépcső, ugyanis két hete száraz idő van, és az vagy felszáradt, vagy már az emberek elhord
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink ellenőrizték a bejelentett helyszínt, ahol mindent rendben találtak, beavatkozást nem igényelt.
    Tisztelettel: BKM FKF Közt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő! A Raktár utcai aluljáró keleti lejáratánál a lépcső alján a vízelvezető el van tömődve, ezért nagyobb esőzés után megáll a víz. Ez esőben is elég kellemetlen, kisebb gyerekek nem tudnak a hatalmas tócsán átkelni, de most hogy a pénteki esőzés után megérkezett a fagy, és a víz nem lett eltaka...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.
    A 00116479 számú bejelentésben szereplő Raktár utcai gyalogos aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A vízelvezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molnár Barbara bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére