Megoldott

Itt nem takarít soha senki

A Törökőr utca végében, ami egy zsákutca, (a Thököly felől csak gyalog lehet bejönni) ezen a járdaszakaszon soha nem takarítanak. Szerintem az őszi falevelek még mindig itt száradnak, rohadnak, mert senki nem szedte össze. Jó lenne egy kis rendet tenni ezen a részen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 107

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostani állapot szerint tisztaság van, a régi leveleket eltakarították.
  • arozsas Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00116478 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Romanek Imre
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félbehagyott járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére