Megerősítésre vár

Sáros Járda

Sáros Járda a Dózsa György úton a Benczúr utca és a Városligeti fasor között.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Dózsa György út 84

Hozzászólások

  • Kapas Viktor visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását részben elvégezték, amint enyhül az idő, befejezik a fagyos területek feltakarítását is....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére