Megoldott

Beton tömbök körüli szemét

Anonim Járókelő

A Bajzsy Zsilinszky úton a felüljáró után található beton tömbök körül van némi szemét, ami láthatóan senki szemét nem szúrja. Kérem takarítsák össze. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 74

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az éjszakai órákban kézi erővel elvégezték a bejelentett terület takarítását.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csak ott. Mocsok a Bajczy-Zsilinszky út közepén.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére