Megoldásra vár

Kutyaszar

Kedves Járókelő!

A Ballagi Mór utcában kutyaszarból eddig sem volt hiány, de az utóbbi hetekben a probléma végképp "megkerülhetetlenné" vált. Csak egy fotó készült, de sok-sok hasonló kupac képződik naponta az utcában, annak ellenére, hogy az utca végében van a Közterület-felügyelet bázisa.. Jó lenne egy nap, esetleg egy egész hét, amikor 5 tagú családunk egyik tagjának sem kellene a cipőtalpáról eltávolítani a kutyaszart.. :(

Köszönettel
Csillám Éva

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ballagi Mór u. 5

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. február 1., szerda 14:15
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a fotó. :D
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csillám Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére