Megoldásra vár

Bekanyarodás engedélyezése

A jelzett helyen (térképen pirossal jelzett irányban) nincsen kitéve külön "kivéve kerékpár" kiegészítő tábla.
Kérem, hogy ezt pótolni és ezzel a kerékpáros jobbra kanyarodást engedélyezni szíveskdejenek.
Köszönettel.

ui: Sajnálatos, hogy a kresz jelen formájában szionte mindenütt dupla annyi tábla kitétele szükséges... jobb volna tábla takarékosabban egyszerűb b szabályozásokat tenni a kreszbe... amennyiben van lehetőségük a kresz ilyen módosításához ajánlásokat tenni, kérem tegyék meg. Addig sajnos marad a táblatenger... :- (

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bokor u. 7

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/115783/bekanyarodas-engedelyezese bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Rózsa Géza Úr!

    Társaságunkhoz érkezett megker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kötelező haladási irány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére