Megoldott

Sérült fedlap

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.02.14
Trafficom válasza:
A nyilvántartásunk szerint a jelzett helyen sem alépítményünk, sem optikai kábelünk nincs.
..............
Töredezett, sérült fedlap a hegy lábánál

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, F2PX+RP5

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Szent Gellért rkp. előtti járdán a sérült, kopott, kisméretű fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvöz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz. Változás sincs. De nem az E.ON lesz szerintem amúgysem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "E.ON"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Töredezett, sérült fedlap a hegy lábánál"-ról "Frissítés 2023.02.14 Trafficom válasza: A nyilvántartásunk szerint a jelzett helyen sem alépítményünk, sem optikai kábelünk nincs. .............. Töredezett, sérült fedlap a hegy lábánál"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett szolgáltatást megvizsgáltuk és a TraffiCOM Kft. illetékességi körébe tartozó hibát azon nem találtunk.

    JAROKELO-BUDAPEST-0011574
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Életveszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajmóci utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére