Válaszra vár

Járdát elfoglaló pocsolya a Fehérvári úton

A pár éve felújított Fehérvári úton a 194-es szám előtti szakaszon már közepes mennyiségű esőnél is teljes szélességű pocsolya alakul ki, amit csak a sárban vagy az úttesten lehet kikerülni. Remélem, ki tudják javítani a járdát megfelelő lefolyásúra.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 194

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére