Megoldott

Közműtábla leesve

A közműtábla hetekkel ezelőtt leesett és kallódik, csoda, hogy még megvan.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Stollár Béla u. 22

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 115708 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest V.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    18
    Válaszra vár
    18

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére