Előnytelen elhelyezésű vízosztó pont
Tisztelt Fővárosi Vízművek!
A Városháza parkban elhelyezett vízosztó kocsi sajnos nagyon rossz helyre került elhelyezésre, több okból is. Egyrészt, mellette van néhány méterre egy ivókút, másrészt sajnos a tartály a napon van, így tűzforró víz folyik a csapokból. Javaslom, hogy helyezzék át a 100E-vel szembe, a Budapest Info bódé mellé. Itt általában árnyék van és az átmenő forgalom is indokolttá tenné az áthelyezést.
Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Városháza Pop Up Park
Hozzászólások