Válaszra vár

Előnytelen elhelyezésű vízosztó pont

Tisztelt Fővárosi Vízművek!
A Városháza parkban elhelyezett vízosztó kocsi sajnos nagyon rossz helyre került elhelyezésre, több okból is. Egyrészt, mellette van néhány méterre egy ivókút, másrészt sajnos a tartály a napon van, így tűzforró víz folyik a csapokból. Javaslom, hogy helyezzék át a 100E-vel szembe, a Budapest Info bódé mellé. Itt általában árnyék van és az átmenő forgalom is indokolttá tenné az áthelyezést.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Városháza Pop Up Park
Előnytelen elhelyezésű vízosztó pont bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Tamás elküldte az ügyet az illetékesnek: FV Fővárosi Vízművek

  • Koncz Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére