Megoldott

Elhagyott Opel

Kérem az ill. értesítését. Leeresztett gumikkal, láthatóan nem üzemel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő jelzése alapján, elszállításra került a jármű. Köszönjük!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.Rendszám nélküli, zöld színű, Opel Astra gépjármű, elszállítás ideje és helye: 2023. március 1. napon 11:25 perc, Budapest, XIV. kerület Francia út 3. szám elől. (Tárolás: Total-Kár Kft. 1105...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00115625 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerint a közterület-felügyelet a hatósági j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó teli büntetéssel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan motor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ilosvai Selymes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csömöri út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére