Megoldásra vár

kamerázva lomis

Anonim Járókelő

Nem tudom, hogy ez még a tavalyi vagy már az idei fenyegetőzős hulladékkupec tábla. De úgy tűnik, hogy ezek sosem fogynak el.
Ez a tábla a Fiatal utca Allende park találkozásánál a sarkon várja, hogy leszedjék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Allende park 9

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. január 24., kedd 18:26
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a gond van a lomisokkal!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy mennyiségű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kékperje utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőérberek (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifordult szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére