Megoldásra vár

Megrongált kerékpártámasz

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.31
Budapest Közút válasza:
A kerékpártámasz helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.
..............
A XI. kerületi Allende parkban, a CBA előtt az egyik kerékpártámasznak 2023.01.20. 12.25 körül egy fehér Suzuki neki tolatott, mely emiatt elgörbült, megrongálódott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csorbai u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. kerületi Allende parkban, a CBA előtt az egyik kerékpártámasznak 2023.01.20. 12.25 körül egy fehér Suzuki neki tolatott, mely emiatt elgörbült, megrongálódott."-ról "Frissítés 2023.01.31 Budapest Közút válasza: A kerékpártámasz helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a m...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A kerékpártámasz helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére