Megoldott

Hordalék

Frissítés 2023.01.24
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

.................
Kérem takarítsák össze a hordalékot!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hauszmann Alajos utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem takarítsák össze a hordalékot! Előre is köszönöm!"-ról "Frissítés 2023.01.24 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték. ................. Kérem takarítsák össze a hordalékot! Előre is köszönöm!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/115500/hordalek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Benedikt Ottó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fenyőfa kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére