Megoldott

Elhagyott gumi és vasállvány

Frissítés 2023.01.24

FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a vasoszlopot elszállították.

.................
A fa tövében egy autógumiba helyezett vasrúd áll, nincs ott semmi funkciója, kérem elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 18

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A fa tövében egy autógumiba helyezett vasrúd áll, nincs ott semmi funkciója, kérem elszállítását."-ról "Frissítés 2023.01.24 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a vasoszlopot elszállították. ................. A fa tövében egy autógumiba helyezett vasrúd áll, nincs ott semmi funkciója, kérem elszállítás...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a vasoszlopot elszállították.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/115481/elhagyott-gumi-es-vasallvany
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás Barát patak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére