Megerősítésre vár

Pocsolya a járdán

Anonim Járókelő

Megáll a víz a járdán. A parkoló autók és a kifőzde előtt utcán sorbaállók miatt kevés hely marad a járdán a közlekedőknek. Jó lenne, ha nem kellene ezt a pocsolyát még kerülgetni. Társasház bejárata előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 70

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Fischer Péter
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére