Megoldott

Bakelitlemez az oszlopon Márton Áron tér

Bakelitlemez az oszlopon a Márton Áron téren a 8E busz megállójánál. Ezért kár felvásárolni a bakelitlemezeket, ha utána az egész várost teleszemeteli a veszélyes hulladékkal a "vállalkozó". Jó lenne az összeset egyben kezelni, feljelenteni és kifizettetni vele az összes lemez levágását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Márton Áron tér 9

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. január 24., kedd 15:21
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy mennyiségű szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kékperje utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőérberek (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifordult szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére