Megoldott

Kerékpársávok végének táblázása

A Róna utcában kialakított új kerékpársávok vége egyik irányban sincs táblával jelezve.
Kérem a hiba javítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szugló utca / Róna utca

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00115421 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    A meglévő besorolás rendjét jelző táblák módosításáról intézkedtünk. A megvalósulásig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    + 1 kép
  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitüremkedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére