Megerősítésre vár

Parkolási anomália

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.03.01.

A probléma megoldásának jele nem látható.
1. A növényzet ápolása
2. A félrevezető felfestés javítása (sárga csík)
3. A gyalogátkelő újra festése

------

Rendszeres probléma a helyszínen, hogy vagy nem egyértelműek a parkolási szabályok, esetleg nem látják a táblákat vagy csak nem érdekli a tisztelt autósokat, hol (nem) szabadna megállni hosszabb rövidebb időre.
A helyszínen egy mozgássérült parkolóhely az első problémás spot, ahol rendszeresen parkolnak engedély nélküli autók. Utána egyből egy megállni tilos tábla (30m). Fel is festettek egy rövid sárga csíkot, de sajnos nem sikerült 30m-t mérniük, ez így félrevezető. 30m belül jön egy zebra, ami előtt szintén tilos lenne megállni, de talán a zebra festés nem elég feltűnő (kopott) vagy a mindkét oldalt kihelyezett gyalogátkelő tábla nem látszik… sajnos rendszeresen állnak itt autók. A belógó lombozatot gondozni kellene, a jelzéseket (felfestés) nem félrevezető, hanem jól látható módon elhelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Hajló u. 41

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gallyazás megtörtént, de továbbra is rendszeres “parkoló” ez a tilos zóna. Emiatt alkalmanként különösen veszélyes a zebrán átkelni, hiszen takarnak a szabálytalan autók.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az előző bejelentés után a helyszínt megvizsgáltuk, és megállapítottuk, hogy a gyalogos átkelőhelyet jelző 2 tábla közül az egyiket a járda melletti fa lombozata eltakarja, ezért
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszeres probléma a helyszínen, hogy vagy nem egyértelműek a parkolási szabályok, esetleg nem látják a táblákat vagy csak nem érdekli a tisztelt autósokat, hol (nem) szabadna megállni hosszabb rövidebb időre. A helyszínen egy mozgássérült parkolóhely az első problémás spot, ahol rendszeresen parkolnak engedély nélkül...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldásának jele nem látható.
    1. A növényzet ápolása
    2. A félrevezető felfestés javítása (sárga csík)
    3. A gyalogátkelő újra festése
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételében felsorolt, a parkolási helyzetet érintő problémák és szabálytalanságok kezelése jellemzően rendészeti, illetve közlekedésrendészeti hatáskor.
    A kihelyezett táblák f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére