Válaszra vár

Lámpahangolás a Margit-hídról lehajtó sávban, a Jászai Mari téren

Anonim Járókelő

Mivel a Lánchíd forgalmának egy része a Margit -hídra terelődött, így ott a szokásosnál nagyobb a forgalom reggelente. Azonban még ezen is van egy szűk keresztmetszet. A pesti oldalon a 2 egyenesen továbbhaladó sávban általában folyamatosan halad a forgalom, azonban a jobbra lekanyarodó sáv folyamatosan feltorlódik. A jobbra lekanyarodóknak is annyi ideig zöld a lámpa, mint a körúton továbbhaladóknak, azonban míg a körúton keresztutcák miatt, illetve a 4-6, illetve 2-es villamos óriási gyalogosforgalma miatt a zebrák is telítettek, így indokolt a hosszabb piros, a lekanyarodó sávban csupán egy gyalogos zebra van, amin lámpánként 0-1-2 gyalogos áll meg. Amennyiben a lekanyarodó sávban hosszabb lenne a zöld, és rövidebb a zebrán, a jelentős torlódáson csökkenteni lehetne, hiszen az itt lekanyarodók ezután 3 irányba mennek tovább, a legtöbben a híd alá kanyarodnak Észak felé, és ezen irányokban már nincs torlódás.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére