Megoldatlan

Hiányzó és kidőlt kerékpártámaszok

FRISSÍTÉS 2023.01.24

Bejelentő válasza:

"Tisztelt JGK!
Érdeklődöm, hogy az eltávolított kerékpártámaszokat tervezik-e visszahelyezni?"

-----

Horánszky utca 14. előtt hiányzik az egyik kerékpártámasz, a másik pedig kijött a helyéről. A helyreállítást köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Horánszky u. 14

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár. A támaszok egyelőre sehol.
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    még mindig megoldásra vár
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldásra vár
  • Csanádi György visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Javítás után természetesen visszakerülnek a támaszok.
    Kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Horánszky utca 14. előtt hiányzik az egyik kerékpártámasz, a másik pedig kijött a helyéről. A helyreállítást köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.24 Bejelentő válasza: "Tisztelt JGK! Érdeklődöm, hogy az eltávolított kerékpártámaszokat tervezik-e visszahelyezni?" ----- Horánszky utca 14. előtt hiányzik az egyi...

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nincs megoldva, mert a bringatámaszokat eltávolították, jelenleg nincs ott semmi, ez így visszalépés.
    Kérem továbbítani a JGK-nak:

    Tisztelt JGK!
    Érdeklődöm, hogy az eltávolított kerékpártám...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    Munkatársaink elszállították a kifeszített kerékpártámaszt.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére