Megoldott

Szemétkupac

Lavotta utca 1-nél szemétkupac.
Az intézkedést köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Lavotta u. 1

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/47/5/2023

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00114981 azonosító számon küldött bejelentésére a következőkről tájékoztatom. 2023. január 16-án
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közterületen tárolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére