Megerősítésre vár

Aknába folyó víz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.16
A Magyar Telekom válasza:

,,A fedlap kerete és szerkezete ép, a fedlapot környező járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia."

----

A Telekom aknafedele rossz állapotú, mellette az aknába tud folyni a víz.
Az aknatető foglalata is rossz állapotú.
Kérjük javítsák ki!

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 119

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Fischer Péter
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Telekom aknafedele rossz állapotú, mellette az aknába tud folyni a víz. Az aknatető foglalata is rossz állapotú. Kérjük javítsák ki! Köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.16 A Magyar Telekom válasza: ,,A fedlap kerete és szerkezete ép, a fedlapot környező járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia." ---- A Telekom ...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlap kerete és szerkezete ép, a fedlapot környező járda javítása nem Magyar Telekom kompetencia.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött és lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére