Megerősítésre vár

Szemét lerakás

Anonim Járókelő

A Pöltenberg Ernő utca 8 -12 mögötti zöld területen szabadtéri kocsma,szórakozó hely lett kialakítva.Ennek érdekében raklapok,elhasznált székek, bútorok kerültek kihordásra.Nyáron tűzrakó helyet is készítenek,ami jelenleg szemét tartó. Ennek felszámolásában kérnék segítséget,mivel nem túl ideális látvány a hátsó erkélyekről.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Türr István u. 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kértük a társasház közös képviselőjétől a hulladékmentesítést.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Új
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tele vannak szeméttel a faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére