Megoldott

Megint szemét

Újra szeméttel teli zsákokat helyeztek ki a Lavotta/Harmat utca sarkára a távhő oszlop tövébe.
Intézkedésüket köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 105a

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/16/4/2023

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00114657 azonosító számú bejelentésére a következőkről tájékoztatom. 2023. január 16-án helyszín
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közterületen tárolt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére