Megoldott

Járdahiba

Délibáb 30. előtt, a sarki villa autófelhajtójának szélén lévő pollert hónapokkal ezelőtt kidöntötték. A nyáron elkészült járda aszfaltja a padka mentén kb 1 nm-en felhasadt. Javítása szükséges. (A problémát korábban már jeleztem a kerületnek, de sajnos nem ragáltak).

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Délibáb u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént. Sajnos a felesleges pollert is visszatették. Elnézve a friss aszfaltba került keréknyomot, lesz ebből gond még a jövőben.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hivatal@terezvaros.hu címre érkezett bejelentését köszönettel
    visszaigazolom és tájékoztatom, hogy elektronikus levelét továbbítottam a

    Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére