Megoldott

Kukaáthelyezés

Javaslom és kérem, hogy a terézvárosi MIRAGE Medic Hotel sarkánál lévő zöld FKF kukát helyezzék vissza a Délibáb utca páros oldalának sarkára. Ott érezhetően többen és könnyebben tudnák (és akarnák is) azt használni. Kukatobzódás esetén pedig kutyaürülék gyűjtő alkalmatosság mehetne a zöld kuka jelenlegi helyére, ha itt ezáltal már útban lenne (nem lenne útban egyébként).

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Budapest és Délibáb utca sarok

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    A Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft. segítségével simerült mégis megoldani a problémát! Egyúttal a kutyapiszok gyűjtó alkalmatosság használatás is megkönnyítették.

    Ezúton is köszönö...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy szakmailag nem tartjuk indokoltnak az edény áthelyezését az utca egyik oldaláról a másikra. Az ebürülékes edényeket nem Társaságunk üzem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Róluk lenne szó
  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutyakakipokol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére