Megoldott

Levelek a kerékpárúton

Frissítés 2023.01.24
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárút takarítását elvégezték.
......................
Lehullott falevelek borítják a Budapest Garden melletti kerékpárutat a fal mentén. Kérem, küldjenek a helyszínre egy utcaseprő brigádot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 125

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Lehullott falevelek borítják a Budapest Garden melletti kerékpárutat a fal mentén. Kérem, küldjenek a helyszínre egy utcaseprő brigádot. Köszönöm!"-ról "Frissítés 2023.01.24 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárút takarítását elvégezték. ...................... Lehullott falevelek borítják a Budap...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárút takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/114542/levelek-a-kerekparuton
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    saras bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére