Megoldott

Kidobott gáztűzhely

Anonim Járókelő

Hattyú utca 10/A előtt a járdán kidobott gáztűzhely. Akadályozza a gyalogis közlekedést illetve hulladék egyben.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hattyú u. 12

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Elszállításra került.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Anonim Járókelő!

    A gázprombélt az aznapi ellenőrzéskor az FKF kerületi különítményének munkatársai már nem lelték a jelzett helyszínen.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Akadályozza a gyalogis közlekedést illetve hulladék egyben."-ról "Hattyú utca 10/A előtt a járdán kidobott gáztűzhely. Akadályozza a gyalogis közlekedést illetve hulladék egyben."-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Hattyú utca 10/A előtt a járdán kidobott gáztűzhely"-ról "Kidobott gáztűzhely"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt az aluljáró lejáratában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfalt darabok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Sánc utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes áthelyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére