Megoldott

Kerék felnivel

Valaki szerelés után volt szíves otthagyni egy felnin lévő roncs gumiabroncsot.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szirtes út 3

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kereket az FKF kerületi alakulatának munkatársai elszállították.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Pol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aszfalt darabok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Sánc utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes áthelyezés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére