Megoldott

A Pálya utcában folyókarács hiánya

A Pálya utcában 3 vízelvezető rácsozata elmozdult, 2 még megvan, a csatorna tele van kosszal.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pálya u. 2a

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A folyókákat megszüntették, az érintett járdát újraaszfaltozták.
  • Jogos Péter visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett vízelvezetők szabálytalanul vannak kialakítva, ezért kivitelezőnkkel megszüntetjük őket.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ivó kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    veszélyes aknafedo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Unnamed Road (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére