Megoldott

Befejezetlen munka

Nemrég fejezték be a munkát a 1112 Dayka G utca felső részén a Vízművek, vagy megbízottja által.
Az utolsó simítások kimaradtak.
A Dayka-Hegylja és Hegyalja-Hermánd sarok között a Hegyalja út menti zöldfelületet a vállalkozó járművei szétparkolták, valamint ugyanezen a szakaszon az út széle vastagon sáros, hordalékos.
A Hegyalja út mentén kint hagyták a forgalom korlátozást jelző táblákat több helyen.

Kéretik a munkaterületet az eredeti állapotra visszarendezni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hegyalja út 137

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Írtam, hogy a XI. kerület az illetékes olyan esetekben, ha valamelyik szolgáltató a területén bontással járó munkálatokat végez. Ők adják ki az engedélyt, és veszik át a kivitelezőtől a befejezéskor....
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM Bud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg egy roncs autó is, de ne legyünk telhetetlenek, elsőre elég, ha nem lesz sár :-)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első képen pedig egy hiányos Telekom fedlap is van.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs rendben az, hogy aki gyalog, vagy mint én kerékpárral jár ott, nyakig sáros lesz, mert ott felejtettek minden koszt azon a területen kívül, ahol a munka folyt.
    Ezt egy autós nyilván észre sem veszi.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb útépítés zajlott. Egyébként rendben van.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    És a XI. kerületinek, mert a munkavégzés a Dayka G utcában folyt, az meg oda tartozik.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, de az Önkormányzatnak kellett volna küldeni, mivel Ők engedélyezték és hagyták jóvá a munkát, tudják, hogy ki volt az alvállalkozó.
    A Vízművektől sohasem fog válasz jönni, pláne nem intézkedés.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az lemaradt, hogy ugyanitt a járdát is összesározták.
  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kockakövek szanaszét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törmelékhegy a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére