Megoldott

Parkban lévő közmű takarótető beszakadt

Frissítés 2023.09.08.: A bejelentő visszajelzésével újraküldve: "Továbbra sem történt sajnos semmi. Sőt, az eltört fedlap már el is mozdult, kis erőfeszítéssel az elektronikába tud belelépni az ember, ha nem figyel..."
----
A Homotövis Parkban lévő Valvebox takaródoboz beszakadt és balesetveszélyes, különösen mivel a helyszín főleg gyermekek és háziállatok "játszótere".

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Homoktövis utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pál Dávid!

    Közterület-fenntartó cégünk, az Újpesti Városgondnokság Szolgáltató Kft. visszajelzése alapján 2023. 09. 13-án a fedlap csere megtörtént.
    Türelmét és jelzését megköszönve,

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Homotövis Parkban lévő Valvebox takaródoboz beszakadt és balesetveszélyes, különösen mivel a helyszín főleg gyermekek és háziállatok "játszótere"."-ról "Frissítés 2023.09.08.: A bejelentő visszajelzésével újraküldve: "Továbbra sem történt sajnos semmi. Sőt, az eltört fedlap már el is mozdult, kis erőfeszí...

  • Pál Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem történt sajnos semmi. Sőt, az eltört fedlap már el is mozdult, kis erőfeszítéssel az elektronikába tud belelépni az ember, ha nem figyel...
  • Pál Dávid visszajelzésére vár.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Pál Dávid!

    Köszönjük a beszakadt fedlapra vonatkozó bejelentését! A cserét sürgős intézkedést kérve megrendeltük.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Pál Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is változatlan a helyet és a párakapu építésével még továbbiak is hasonló állapotba kerültek a parkban.
  • Pál Dávid visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem valósult meg a szelepfedél cseréje.
  • Pál Dávid visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, a szelepházfedél cseréjét megrendeltük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image003.jpg@01D92408.FB
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Pál Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bercsényi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Török Ignác utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére