Megoldott

Szétporladt fedél

FRISSÍTÉS 2022.12.28.:

A Budapest Közút válasza:
"A XIV. kerület, Thököly út 44. előtti középszigeten található "Forgalomirányítás" feliratos sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
A mellékelt kép alapján a jegykiadó automatához tartozik, valószínűleg a BKV az üzemeltetője."

-----

Az 5-ös, 7-es busz Reiner Frigyes park megállójában szét van porladva egy fedlap.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Reiner Frigyes park

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.12.28. Budapest Közút válasza: "A XIV. kerület, Thököly út 44. előtti középszigeten található "Forgalomirányítás" feliratos sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. A mellékelt kép alapján a jegykiadó automatához tartozik, valószínűleg a BKV az üzemeltetője." -------------------- Az 5-ö...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00115758

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A Budapest Közút Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy a XIV. ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Az 5-ös, 7-es busz Reiner Frigyes park megállójában szét van porladva egy fedlap."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.28. Budapest Közút válasza: "A XIV. kerület, Thököly út 44. előtti középszigeten található "Forgalomirányítás" feliratos sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti. A mellékelt kép alapján a jegykiadó a...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Thököly út 44. előtti középszigeten található "Forgalomirányítás" feliratos sérült fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.
    A mellékelt kép alapján a jegykiadó auto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Forgalomirányitás fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére