Megoldott

Elhagyott moped

Kérem szállítsák el a parkban elhagyott mopedet. Hónapok óta itt vesztegel, letört alkatrészeivel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bölcső u. 12

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, megoldódott.
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által tett bejelentést illetékességből továbbítottuk a Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya felé, kérve gyors és hatékony in...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rendszám nélküli Yaris

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tomaj utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére