Megoldott

Sáros, csúszós, nem látszik

Frissítés 2023.01.10

FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi takarítását munkatársaink elvégezték.
......................
Tisztelt Ügyintéző!

A 11. kerület Somogyi út 1-29 között a kerékpárúton annyi sár és falevél van, hogy iszonyatosan csúszós, veszélyes. Ráadásul az autósok nem látják a kerékpárút létezését sem, amitől még veszélyesebb. Kérem tisztítsák meg. A festés megerősítése is szükséges lenne. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 17

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerület Somogyi út 1-29 között a kerékpárúton annyi sár és falevél van, hogy iszonyatosan csúszós, veszélyes. Ráadásul az autósok nem látják a kerékpárút létezését sem, amitől még veszélyesebb. Kérem tisztítsák meg. A festés megerősítése is szükséges lenne. Köszönettel, Pataky S...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper! És köszönjük! Pont tegnap jártam arra és használtam az utat. :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület gépi takarítását munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/114052/saros-csuszos-nem-latszik
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez csak a szokásos.....
    pedig nem lenne olyan bonyolult végigmanni rajta a söprős autóval néha.... de ugye minden fontosabb a kerékpárútnál.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    saras bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Péter
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Sibrik Miklós út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére