Megoldott

Újpest-Központ már megint csupa szemét

FRISSÍTÉS 2023. 03. 20.

Bejelentő visszajelzése:

Március 20-a van. Azóta sem seperték el a szemetet. A JóIsten küldött egy kis szelet, így egy része átkerült az Önkormányzat illetékességi területére... vagyis végülis mégiscsak Ők seperték el.... de nem csak a ház előtt ilyen, a szemközti park körül is ez van... az a körüli szemét felsepréséért ki a felelős? Rejtély. Amúgy meg szégyen, hogy 2023-ban egy városközpontban ilyen állapotok uralkodnak.

_________________________

Újpest-Központ már megint, folyton-folyvást csupa szemét.
Nyilván nem képződne, ha a honfitársaink a kukába dobnák a kiürült alkoholos üvegeket, ALU palackokat, vagy étkezés során feleslegessé váló csomagolóanyagokat....
de az egy idealizált világban lehetséges csak.
Így nem maradt más, csak az összeszedés.

Jelenleg elég ocsmányul nézünk ki...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Petőfi u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Derekasan takarítják szinte minden reggel. Sajnos mindig van mit, mert egyes honfitársaink az üres alkoholos üvegeket, ALU palackokat és egyéb hulladékot folyton szétdobálják a területen.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Roland!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma? Ha nem, akkor belső szabályunk értelmében a bejelentésedet ""Megoldatlanként"" zárjuk le, mert már több m...
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítottuk az ingatlan tulajdonosát és kértük az ingatlana előtti közterület rendbetételét.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Újpest-Központ már megint, folyton-folyvást csupa szemét. Nyilván nem képződne, ha a honfitársaink a kukába dobnák a kiürült alkoholos üvegeket, ALU palackokat, vagy étkezés során feleslegessé váló csomagolóanyagokat.... de az egy idealizált világban lehetséges csak. Így nem maradt más, csak az összeszedés. Jelenl...

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Március 20-a van. Azóta sem seperték el a szemetet. A JóIsten küldött egy kis szelet, így egy része átkerült az Önkormányzat illetékességi területére... vagyis végülis mégiscsak Ők seperték el.... de...
  • Balogh Roland visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Ezek szerint a forgalomtól elzárt sétálórész, ill. a park nem az Újpesti Önk. tulajdonában/fenntartásában van.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Kértük az ingatlan tulajdonosától a hulladékmentesítést.

    Köszönettel és Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére