Megoldott

Sitt és felbontott járda

A Naphegy utca 7 és 9 között felbontott járdát időszerű újra aszfaltozni és a Naphegy u 7 kapubejáratával szemben a parkolóban felhalmozott törmeléket elszállítani.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 7

Hozzászólások

  • Ládi Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, megoldódott!
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bruckner Richárd!
    Az aszfaltozas megtortent de a sitt elszallitasa nem! Kerjuk ennek elszallitasat.
    Koszonettel
    Koncz Peter
  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bruckner Richárd! Köszönöm válaszát és az intézkedést! Ez így egyelőre balesetveszélyes, fagyálló aszfaltozással célszerű lenne helyrehozni a járdát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését!
    A Magyar Telekom kivitelezője végzett hálózatfejlesztési munkát a területen.
    Továbbítottuk az észlelést és el is szállították a hulladékokat.
    A fagyokra való te
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a szakaszon történt járda felbontás (ez egy felbontás előtti kép)
  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a szakaszon történt járda felbontás (ez egy felbontás előtti kép)
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma (felbontott járda) környezete is könnyen beazonosítható, hogy
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rengeteg avar járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére