Megoldott

Beszakadt vízelvezető rács

A vízelvezető sáv/árok egy részén beszakadt a rács a Baross utca végében, a Kálvin térnél (kb. az abc előtt, a másik oldalon). Mivel ez gyalogos/kerékpáros övezet, jelentős kerékpárforgalommal, fennáll a veszély, hogy valaki hosszában belefut kerékkel és elesik, így a helyzet balesetveszélyes. Jó lenne mielőbb javítani.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 4

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • B. Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott, helyreállították a rácsot. Köszönöm a sikeres közreműködést, a Budapest Közútnak pedig a javítást! :)
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Közművek"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "beszakadt vízelvezető rács a Baross utcában, a Kálvin térnél"-ról "Beszakadt vízelvezető rács"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B. Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Porladt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyöngyösi utca M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlapok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére