Válaszra vár

Gaz a járdán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.01.06.

Budapest Közút válasza:
"A járda rendben tartása a 48/1994 (VIII.1) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a értelmében az épület tulajdonosának (kezelőjének) a kötelessége, mely szerint: „Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, használója) köteles gondoskodni: a) az ingatlan - beleértve az ingatlan nyilvántartásban közterületként nyilvántartott belterületi földrészletet is - és az ingatlan előtti járda, továbbá a járda és a kocsiút közötti kiépített vagy kiépítetlen terület gondozásáról, tisztán tartásáról, szemét- és gyommentesítéséről, hóeltakarításáról és síkosság mentesítéséről.” A fenti jogszabály alapján Társaságunk az ügyben nem illetékes. "

---

A járdarész legalább egy éve nem volt letakarítva-kigazolva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 3

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A járdarész legalább egy éve nem volt letakarítva-kigazolva."-ról "FRISSÍTÉS 2023.01.06. Budapest Közút válasza: "A járda rendben tartása a 48/1994 (VIII.1) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a értelmében az épület tulajdonosának (kezelőjének) a kötelessége, mely szerint: „Az ingatlan tulajdonosa (kezelője, használója) köteles gond...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére