Válaszra vár

Fára láncolt szemét

Szemét darab van a fára láncolva.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 37

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Szemetes zöld terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére