Megoldott

Illegális reklám

Google maps tanusaga szerint 2012 ota kinn van ez a plakat a fan. Kerem, szedjek le rola.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákos út 108

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A molinó nincs már ott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BP-15/002/00017-5/2023

    Bardócz Csaba
    Járókelő közhasznú Egyesület, irodavezető
    részére

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Csatoltan megküldöm a Budapest Főváros Kormányhivatalához 2022. 12. 06.
    napján megkü
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193

    ------------------------...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • S. Lujza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Romos homlokzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Életveszélyes erkély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Őr utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére